Partneři MAS SCHP

Podmínky pro přistoupení partnerů vč. práv a povinností partnera MAS SCHP – viz. Stanovy MAS SCHP

stav k 1. 2. 2015, zdroj ČSÚ

města a obce počet obyvatel rozloha (ha) zájmová skupina foto
1. Babice 1.796 661 rozvoj obcí a měst  foto
2. Halenkovice 1.846 2.002 rozvoj obcí a měst foto
3. Huštěnovice 1.004 660 rozvoj obcí a měst foto
4. Jalubí 1.789 807 rozvoj obcí a měst foto
5. Jankovice 473 1.127 rozvoj obcí a měst foto
6. Karlovice 240 208 rozvoj obcí a měst foto
7. Komárov 335 762 rozvoj obcí a měst foto
8. Košíky 411 1.015 rozvoj obcí a měst foto
9. Kudlovice 971 775 rozvoj obcí a měst foto
10. Lhota 837 502 rozvoj obcí a měst foto
11. Napajedla 7.308 1.983 rozvoj obcí a měst foto
12. Oldřichovice 405 273 rozvoj obcí a měst foto
13. Otrokovice 18.230 1.963 rozvoj obcí a měst foto
14. Pohořelice 848 588 rozvoj obcí a měst foto
15. Spytihněv 1.712 966 rozvoj obcí a měst foto
16. Sušice 597 189 rozvoj obcí a měst foto
17. Traplice 1.149 531 rozvoj obcí a měst foto
18. Žlutava 1.138 740 rozvoj obcí a měst foto
Celkem 41.089 15.752

 

Ostatní subjekty
partner MAS SCHP zastupuje zájmová skupina
19. Stavebniny Kodrla, s.r.o. Štěpán Kodrla podnikání
20. Radmila Hubálová Radmila Hubálová podnikání
21. Zámečnictví Dlapa Svatoslav Dlapa podnikání
22. Občanské sdružení UnArt Spytihněv, Jan Sedlář podnikání
23. Gretes s.r.o. Jan Grebeníček podnikání
24. METAL PS, s.r.o. Pohořelice Jan Pecha podnikání
25. M + F KOVO FUGLÍK, s.r.o. Pohořelice Miroslav Fuglík podnikání
26. Tesařství Radek Omelka Pohořelice Radek Omelka podnikání
27. Zdeněk Zimmermann Zdeněk Zimmermann podnikání
28. Autoopravna Košíky Marek Ondra podnikání
29. SM. Ha – Jiří Pavelka s.r.o. Jiří Pavelka podnikání
30. Slaviamotor, s. r. o. Ing. Miroslav Vycudilík podnikání
31. Oblastní spolek ČČK Huštěnovice Ludmila Smýkalová zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
32. ZŠ Babice, příspěvková organizace Mgr. Pavel Hubáček zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
33. Hamboot, s.r.o. Michal Hampala zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
34. Římskokatolická farnost Babice Ing. Jiří Batůšek zájmová organizace, vzdělání, kultura a sport
35. LMK Halenkovice Jaroslav Vičánek zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
36. Mužský sbor Kudlovice, z.s. Zdeněk Škrabal zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
37. DDM Matýsek, příspěvková organizace Miroslava Vavrušová zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
38. Gymnázium Otrokovice Mgr. Ivo Kramář zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
39. NADĚJE o.p.s. Otrokovice Mgr. Pavel Polák zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
40. Otrokovická BESEDA, s.r.o. Mgr. Michal Mynář zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
41. APyroglobal s.r.o. Daniel Kaňovský zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
42. Živé Jalubí, z. s. Petr Tomášů zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
43. TJ Košíky Miroslav Čagánek zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
44. Komunitní škola Traplice Ing. Milan Rozum zájmové organizace, vzdělání, kultura a sport
45. Farma pod Kozincem Bohdan Handrlica zemědělství a životní prostředí
46. Český svaz včelařů, o. s., základní organizace Traplice Antonín Malenovský zemědělství a životní prostředí
47. Ing. Habáň Zdeněk Ing. Habáň Zdeněk zemědělství a životní prostředí
48. Ing. Talák Václav Ing. Talák Václav zemědělství a životní prostředí
49. Fyto Králík, s.r.o. Ing. Jaroslav Králík zemědělství a životní prostředí
50. Chovatelé, z. s. Jaromír Kříž zemědělství a životní prostředí